Mobirise

O piwie TUCHER

Piwo znane na całym świecie
Piwo Tucher jest marką piwa znaną na całym świecie. Eksportowane od ponad trzystu lat, do wielu krajów na kilku kontynentach, zostało docenione nawet przez najbardziej wytrawnych piwoszy. Jest piwem zaliczanym do ścisłego grona piw premium. Zdobywa szereg nagród i wyróżnień przyznawanych przez międzynarodowe organizacje.

Piwo najwyższej jakości
Piwo Tucher składa się ze specjalnie wyselekcjonowanych składników naturalnych pochodzących z najczystszych regionów Bawarii. Warzone jest od pięciu do ośmiu tygodni zależnie od gatunku, wg. reinheitsgebot czyli zasady czystości. Nakazuje ona na użycie do produkcji piwa tylko i wyłącznie wybranych składników jak: drożdże, słód jęczmienny, słód pszeniczny, woda źródlana oraz chmiel. Dzięki temu piwo Tucher jest piwem najwyższej jakości, które spożywać można w „czysty” i bezpieczny sposób, z pełną świadomością składników w nim zawartych.

Piwo dla każdego
Tucher cieszy się uznaniem entuzjastów piwa, ponieważ każde piwo tej marki posiada odmienny i różnorodny smak. Na rynku dostępny jest szeroki i bogaty zakres piw we wszystkich standardowych opakowaniach. Dla poszukujących piwa o świetnym smaku, ale bez alkoholu Tucher prezentuje w ofercie np. Tucher Hefe Weizen Alkoholfrei, czyli wysokiej jakości bezalkoholowe piwo pszeniczne o intensywnym smaku. Dla odmiany delikatnie goryczkowy Tucher Pilsener jest jednym z najpopularniejszych piw z rodziny marki Tucher. Orzeźwiający smak tego rodzaju piw uwielbiają miłośnicy piwa na całym świecie. W ofercie dostępne są również piwa sezonowe, takie jak Christkindlesmarkt Bier, piwa light czy piwa dedykowane np. dla sportowców czy diabetyków.

Złoty Tucher
Piwo Tucher było wielokrotnie nagradzane licznymi wyróżnieniami na całym świecie, ale za najważniejsze i najbardziej prestiżowe można z pewnością uznać te, które zostały przyznane przez wiodącą w Europie organizację DLG. DLG jest specjalistyczną, niezależną politycznie i gospodarczo organizacją działającą w sektorze gospodarki rolnej i żywnościowej. Tylko wtedy, gdy produkt jest wysokiej jakości może otrzymać wyróżnienie DLG w brązie, srebrze lub złocie. Również w 2010 roku Tucher otrzymał dwie nagrody DLG z wyróżnieniem w złocie dla piw: Tucher Helles Hefe Weizen oraz Tucher Hefe Weizen Alkoholfrei (tutaj pliki PDF). Nasze piwa przeszły szereg wnikliwych badań laboratoryjnych i wiele analiz mikrobiologicznych, oceniane sensorycznie przez zawodowych kiperów łącznie przez 3 miesiące.

Tucher Award in GoldTucher Award in Gold

Z najlepszych składników, dla każdego podniebienia
Piwo Tucher cieszy się powodzeniem wśród miłośników piwa, ponieważ każde z nich smakuje dokładnie tak, jak tego oni pragną. Nie ma znaczenia, czy jest to pilzner, piwo pszeniczne, ciemne, jasne, jasne piwo typu export, jasne piwo pszeniczne, piwo dietetyczne, bezalkoholowe czy napój piwny. Dostarczamy na rynek wiele różnych piw wysokiej jakości, dostępnych we wszystkich standardowych opakowaniach.

Mobirise

Alians Gwóźdź s.j.

40-599 KATOWICE ul. Żeliwna 30
tel./fax  +48 (32) 2517892

Built with Mobirise - Learn more