Rodzaje piwa TUCHER

 it.

Mobirise

Piwa jasne
Piwo z dolnej fermentacji o jasnym, przejrzystym kolorze i wyrazistym zapachu.

Mobirise
Tucher Pils (11.3% ekstrakt, 4.9% alk.)
Piwo Tucher Pils jest piwem dolnej fermentacji o jasnym, przejrzystym kolorze i wyrazistym zapachu. Powstaje przy wykorzystaniu specjalnej metody pilzneńskiej. Warzy się je przy użyciu jasnego słodu jęczmiennego i najlepszej jakości chmielu. Ma zatem mocny chmielowy aromat oraz subtelny posmak goryczy.

Mobirise
Tucher Urbrau Hell (11.3% ekstrakt., 4.9% alk.)
Piwo warzone zgodnie ze starą tradycją Tucher Urbrau . Było bardzo popularnym piwem frankońskim stosowanym na szczególne okazje. Dzięki swojemu umiarkowanemu chmielowemu aromatowi, to łagodne, jasne piwo ma wyjątkowo przyjemny smak.

Mobirise
Tucher Kellerbier (12.5% ekstrakt., 5.3% alk.)
Piwo dolnej fermentacji o barwie miodowej. Warzone zgodnie ze starą tradycją.
Przechowywane w piwnicach. Jego smak posiada lekką goryczkę oraz słodowość, która jest wyczuwalna również w zapachu i smaku. Pasuje do pieczeni, jagnięciny lub karpia. 

MobiriseTucher Christkindlesmarkt (13.4% ekstrakt, 6.0% alk.)
Norymberski Christkindlesmarkt (Jarmark Bożonarodzeniowy) znany jest na całym świecie. Przez setki lat to „miasto z drewna i tkaniny” w okresie przed Bożym Narodzeniem oczarowywało zwiedzających w każdym wieku. Ta norymberska tradycja wnosi w czas wczesnej zimy ciepło i radość. Dzięki bursztynowemu Tucher Christkindlesmarkt – piwu na specjalne okazje, warzonemu zgodnie z wysokimi standardami jakości marki Tucher – można poczuć tę wspaniałą atmosferę jarmarku bożonarodzeniowego w domu. Aromat zdecydowanie słodowy, lekki chmiel w tle. Piwo w pięknym złotym kolorze, super klarowne.

MobiriseTucher Orginal Nurnberger Rotbier (13.4% ekstrakt, 5.5% alk.)          
Piwo czerwone, warzone z czterech różnych typów słodu. Jest to piwo pełne i mocne. Przechowywane w dębowych beczkach co powoduje jego szczególny aromat. 

Mobirise

Tucher Orginal Nurnberger Lager Hell (12.2% ekstrakt, 5.2% alk.) 
Piwo fermentuje w dębowych beczkach. Warzone jest przy użyciu tradycyjnych Bawarskich metod. Posiada blado złoty kolor oraz harmonijnie pikantną postać.

Mobirise


Kloster Gold Hell (12.3% ekstrakt, 5.4% alk.)
Piwo jasne łagodne, delikatnie chmielone. Wyróżnia się bursztynowym, klarownym kolorem. Piana obfita. Mało gazowane, z delikatną goryczką. Posiada subtelne akcenty kwiatowe.

Mobirise


Hasen Augsburger Orginal ( 12,3% ekstrakt, 5,4% alk.)
Piwo piwniczne, niefiltrowane. Warzone jest w tradycyjny sposób. Posiada delikatny, chmielowy aromat. Jego pełny , subtelny smak zachęca do degustacji.

MobiriseLederer Premium Pils ( 11,7% ekstrakt, 5,1% alk.)
Piwo o kolorze jasnej słomki, klarowne. Posiada słodowy zapach z lekką nutą chmielową. Podobnie jak w zapachu, w czasie degustacji wyczuwalny lekko słodowy smak z wyraźną chmielową goryczką. Piana bardzo zwarta, długo utrzymuje się na powierzchni piwa.

MobiriseGruner Vollbier Hell  ( 11,3% ekstrakt, 4,9% alk.)
Kultowa i tradycyjna marka z Fürth. Piwo jasne, łagodne. Świeże w smaku i wyrafinowane z delikatną nutą chmielu. 

MobiriseZirndorfer Keller Radler

MobiriseZirndorfer Kellerbier

Mobirise
Zirndorfer Landbier

Mobirise

Piwa ciemne
Piwo o wyjątkowym aromacie słodowym oraz mocnym, pikantnym smaku.

Mobirise

Tucher Bajuvator Doppelbock (18.2% ekstrakt, 7.2% alk.)
Piwo Tucher Bajuvator Doppelbock warzone jest co roku podczas niemieckiego sezonu Starkbier ("mocnego piwa") zgodnie z wieloletnią tradycją. Ta sezonowa specjalność marki Tucher to piwo o ciemnej barwie, dostarczające fanom piwa prawdziwej przyjemności dzięki swemu wyjątkowo ostremu smakowi. Jest to bardzo mocne piwo, warzone według wiekowych receptur. Charakteryzuje się dużym dodatkiem słodu. Bardzo aromatyczne i smaczne piwo, popularne głównie w czasie sezonu na piwa ciemne.

Mobirise


Tucher Urfrankish Dunkel (12.3% ekstrakt, 5.4% alk.)
Warzone według receptury przekazywanej z pokolenia na pokolenie, piwo Tucher Urfrankisch Dunkel to autentyczne piwo frankońskie. Produkowane z ciemnego słodu jęczmiennego, to piwo typu export ma wyjątkowy aromat słodowy i szczególnie mocny, pikantny i pełny smak.

Mobirise


Kloster Export Dunkel ( 12,3% ekstrakt, 5,0% alk.)
Tradycyjne ciemne piwo, warzone według receptury klasztornej przekazywanej przez pokolenia. Piana obfita luźna. Kolor klarowny ciemno brązowo-bursztynowy. Posiada łagodną goryczkę wchodzącą w delikatny dymny posmak.

Mobirise


Kloster Doppelbock Dunkel ( 18,0% ekstrakt, 7,6% alk.)
Ciemne piwo z mocną nutą słodu. Przez długie leżakowanie posiada mocny chmielowy aromat.

Mobirise

Piwa pszeniczne
Piwo z górnej fermentacji o delikatnym i pełnym aromacie słodu.

Mobirise

Tucher Helles Hefe Weizen (11,7% ekstrakt, 5.2% alk.)
Piwo Tucher Helles Hefe Weizen jest tradycyjnym piwem górnej fermentacji przygotowywanym z bawarskich drożdży. Warzy się je na podstawie receptury, przekazywanej od czasów byłego królewskiego bawarskiego browaru, piwa pszenicznego w Norymberdze. Specjalność browaru z uwydatnionym posmakiem piwa pszennego i wysoką zawartością witamin z grupy B. Niepowtarzalne połączenie jasnego słodu pszenicznego i jęczmiennego oraz naturalnego osadu pszenicznego gwarantują orzeźwiający smak piwa pszenicznego z posmakiem drożdży. Naturalna, nie klarowna konsystencja tego gatunku piwa wynika z procesu górnej fermentacji. Musujący, orzeźwiający i świetnie gaszący pragnienie produkt.

Mobirise


Tucher Kristall Weizen (11.6% ekstrakt, 5.1% alk.)
Krystaliczne i mocne piwo Tucher Kristall Weizen to nieco inne piwo pszeniczne dla tych, którzy lubią dostawać coś specjalnego. Podczas nalewania do kufla, Tucher Kristall Weizen wygląda jak jasne, krystalicznie czyste piwo – to dlatego, że piwowarzy odfiltrowali z niego drożdże.

Mobirise

Tucher Dunkles Hefe Weizen (11.8% ekstrakt, 5.2% alk.)
Piwo Tucher Dunkles Hefe Weizen jest specjalnym bawarskim piwem drożdżowym z górnej fermentacji. Charakteryzuje się mocnym smakiem i ciemnym kolorem. Powstaje ze specjalnej mieszanki jasnego słodu pszenicznego oraz ciemnego słodu jęczmiennego. A ciemna barwa jest wynikiem typowego zaciemnienia drożdżowego. Ma wyjątkowo delikatny i pełny aromat słodu. Dobrze wyważony smak doskonale komponuje się z tradycyjnymi daniami bawarskimi

Mobirise


Kloster Weisse Hell ( 11,7% ekstrakt, 5,2% alk. )
Piwo o kolorze jasnej słomki, wpadającej w pomarańcz, mętne. Zapach cytrusowo-bananowy z delikatnym dodatkiem goździków. Piana gęsta i drobna, opada do grubej warstewki, utrzymuje się jako wianuszek. Wyczuwalna jest delikatna goryczka.

Mobirise


Hasen Weisser Hase ( 11,5% ekstrakt, 5,2% alk.)
Specjalnie przygotowane piwo pszeniczne, delikatnie mętne. Piwo o świeżym owocowym zapachu i pełnym smaku. Posiada delikatną nutę goździka i banana.

Mobirise


Sebaldus Weizen Hell (11,6% ekstrakt, 6,00% alk.)
Piwo ciemne drożdżowe z prawdziwego ziarna i zboża. Nazwane na cześć patrona miasta Nurnberg „St. Sebaldus”. W smaku wyjątkowo dymny aromat.

Mobirise

Piwa bezalkoholowe
Piwo o obniżonej zawartości kalorii, idealne dla osób dbających o linię.

Mobirise

Tucher Helles Hefe Weizen Alkoholfrei (do 0.5% alk.)
Bezalkoholowe piwo pszeniczne Tucher dedykowane jest dla tych wszystkich, którzy szukają idealnego izotonicznego napoju gaszącego pragnienie. Znakomicie uzupełnia niedobór minerałów w organizmie po wysiłku fizycznym i umysłowym. Zawiera ono wartościowe substancje, które są ważne np. dla osób uprawiających sport, w celu zrównoważenia żywienia: węglowodany łatwo przyswajalne przez organizm, substancje białkowe oraz mineralne czy witaminy. Bezalkoholowe piwo pszeniczne marki Tucher to optymalny wybór dla tych, którzy muszą uważać na wartość kaloryczną produktów, ale mimo to chcą cieszyć się smakiem dobrego piwa. Z wartością energetyczną mniejszą o 40% niż Tucher Helles Hefe Weizen piwo Tucher Hefe Weizen Alkoholfrei jest rewelacyjną alternatywą, nie tylko dzięki swojemu smakowi, ale też dlatego, że piwo bezalkoholowe idealnie gasi pragnienie i zaspokaja potrzeby odżywcze organizmu.

Mobirise


Tucher Reifbrau Alkoholfrei (do 0.5% alk.)
Tucher Reifbrau Alkoholfrei to szczególnie pikantny rodzaj piwa z rodziny Tucher. To piwo o jasnobursztynowej barwie jest szczególnie popularne wśród osób dbających o linię i kierowców. Jest również idealnym źródłem elektrolitów dla osób uprawiających sporty. Wartość energetyczna piwa Tucher Reibrau Alkoholfrei: 26 kalorii na 100 ml.

MobiriseGRUNER Natur RADLER Alkoholfrei (do 0.5% alk.)

MobiriseZirndorfer Landbier Alkoholfrei (do 0.5% alk.)

Mobirise

Alians Gwóźdź s.j.

40-599 KATOWICE ul. Żeliwna 30
tel./fax  +48 (32) 2517892

The page was created with Mobirise